Назва вологих обгортання від STYX пояснюється ейфорією та комфортними відчуттями протягом усієї процедури. Зміна тепла та прохолоди, прилив сил та енергії плюс чудовий ефект – позитивні психологічні настанови, що виникають під дією ароматичних ефірних олій, які потенціюють обмінні процеси та роботу нервової системи, ліквідуючи наслідки стресів, гіподинамії та гормональних розладів.

Методика вологих “віскі”-обгортань є засобом комплексної боротьби з надмірною вагою та целюлітом, поєднує високу результативність корекції фігури з омолоджуючою та судинозміцнюючою дією. Відбувається ліфтинг шкіри, зменшення стрій, усунення набряків, зменшення варикозу. У результаті Ви отримуєте легке та пластичне тіло. До складу також входять речовини, які зменшують апетит.
Під час процедури хвелеподібно змінюється температура тканин тіла до 1,5 градусів по Цельсію, провокуючи організм на посилення ліполізу; стимулює метаболізм та енергообмін клітин та організму, підвищуючи продуктивність обміну речовин на 35-50%. Еластичні бандажі під час пеленання виконують роль обсорбуючої основи, що всмоктує токсичні речовини.

Процедура базується на індивідуальному підході до проблеми кожного. Залежно від показань ( набряки, стриї, ожиріння, целюліт, втрата тонусу) використовуються різні лосьйони, аромапідложки, терапевтичні підложки та післяпроцедурні “корсети”.

Після обгортання забороняється загоряти, ходити у солярій та сауну, приймати душ та ванну протягом

5-8 годин.   Для підтримання ефекту від курсу процедур рекомендується використовувати у домашньому догляді “Контуруючий крем” 2 рази на день після душу. Цей засіб має потужну антицелюлітну та ліфтингову дію, активує мікроциркуляцію та кисневий обмін, відновлює еластичність судин.

 

 

 

 

НАЗАД ДО ПОСЛУГ ↵