WIQO MED PRX T 33

Інноваційний препарат PRX T33® – унікальна розробка італійської компанії WiQo Med.  Це засіб широко застосовується в професійній косметології для швидкого і безболісного омолодження шкіри обличчя і тіла.  Ефект від застосування препарату PRX T33 WiQo Med порівняємо з результатами хімічного пілінгу, але при цьому не потрібно проходити тривалий процес реабілітації.

Історія бренду PRX T33

Унікальний препарат для естетичної косметології під брен дом PRX T33 був розроблений і запущений на ринок італійською компанією WiQo Med.  Творцем кошти стала Prof.  Rossana Castellana, засновник WiQo Med і власниця двох косметологічних клінік, лікар-дерматолог, кандидат медичних наук, автор низки наукових робіт по косметології та дерматології.

Препарат PRX T33 був розроблений в якості альтернативи агресивному класичного пілінгу, який проводиться в кілька етапів і вимагає тривалої реабілітації шкіри.  До складу препарату входять трихлороцтової кислота, перекис водню і коейвая кислота.  Цей комплекс дає помітний ревіталізірующій ефект, проникаючи до сосочкового шару дерми, зволожуючи і стимулюючи шкіру без пошкодження епідермісу.

Яку продукцію пропонує WiQo Med

Компанія WiQo Med пропонує препарат PRX T33®, а також спеціальні креми і флюїди для різних типів шкіри, які використовуються в якості комплексного догляду після проведення процедури пілінгу.

PRX T33 від WiQo Med застосовується для підвищення тургору шкіри, усунення рубців і розтяжок, вікових деформацій і фотостаріння.  Після проведення 4-6 процедур шкіра стає більш гладкою і пружною, зменшуються шрами і нерівності, розгладжуються зморшки, колір обличчя стає більш світлим і свіжим.

 

 

 

 

НАЗАД ↵