Професійні догляди за обличчям можуть вирішити цілий ряд проблем зі шкірою, від вугрового висипу до усунення дрібних зморшок. Кваліфікований косметолог, використовуючи сучасні методи і продукти, може допомогти Вам вирішити більшість з цих питань, а найголовніше допомогти шкірі отримати здоровий і «сяючий» вигляд.

 

Шкіра обличчя і декольте, частіше інших ділянок тіла зустрічається з агресивним впливом зовнішнього середовища, тому вона особливо потребує глибокого очищення. Очищаюча процедура необхідна для видалення бруду, що скопився в наших порах, видалення відмерлих клітин і бактерії з поверхні шкіри. Також варто не забувати про зволоження і живлення. В нашій студії представлений ряд професійних доглядів за шкірою:

Професійний догляд за жирною шкірою
Основні проблеми , що турбують власників жирної шіри – це жирний блиск,
розширені пори , схильність до запалення і акне . В програму догляду за
жирною шкірою входять процедури , направлені на зниження роботи
сальних залоз, звуження пор за рахунок застосування спеціальних масок,
масажу, фізіотерапевтичних процедур і косметичних препаратів

Професійний догляд за шкірою з проявом вугрової хвороби
Комедони або вугрі – запальні шкірні утворення , отримані в результаті порушення відтоку сального секрету приєднанням вторинної інфекції .
Догляд за такою шкірою є дуже важливим, адже хвороба має властивість залишати шрами та змінювати свою локалізацію на тілі та обличчі .
Салонні   процедури обов’язково включають в себе огляд дермато-косметолога.

Зволожуючий догляд за сухою шкірою
Сухий тип шкіри характеризується низькою активністю сальних залоз , що впливає на відновлення  гідро-ліпідної манії, яка  в свою чергу захищає шкіру від надмірного випаровування води з глибоких шарів шкіри.
Тому с салонному догляді важливою складовою, є речовини  що відновлюють pH шкіри  та впливають на відновлення  гідрації шкіри .

Відновлювальний ліфтинг догляд за зрілою шкірою
Антивікова терапія представлена декількома програмами , застосування  яких залежить від віку пацієнта, особливостей шкіри, а також від загального стану  організму. Спеціально для вас розроблені міорелаксуючі, відновлюючи процедури , направлені на відновлення структури  шкіри  і стимуляцію синтезу  колагену . Програми з застосуванням  багатоступінчатого  методу  нанесення  різних складів  сприяє   пошаровому  відновленню  функцій всіх шарів шкіри повертаючи  їй еластичність, рівний тон  і гладкість . Окремо або  в сукупності з іншими  програмами  проводяться  процедури  для шкіри  повік  і губ, застосовуються  низькомолекулярні  сиворотки, масаж обличчя .

Догляд за комбінованою  шкірою .
Власниці шкіри такого типу постійно борються  з жирним  блиском  в Т-зоні,
Сухістю і  щік  і лоба  по лінії росту волосся. Підібрати універсальний  косметичний засіб самостійно практично не можливо. В нашому Кабінеті Косметології вам запропонують комбінацію з декількох  програм і методик
що розрізняються  в залежності від зон обличчя . Такий підхід  до догляду за комбінованою шкірою є максимально вірним  і дієвим, і дозволяє  отримати потрібний результат.

Догляд за чутливою шкірою .
Нерівним кольором шкіри обличчя  зобов’язані  частіше  всього   скупченню меланоцитів в її поверхневих  шарах. В програму догляду за пігментованою шкірою, окрім базових  процедур, включені  маніпуляції і засоби, які  відбілюють шкіру, стимулюють метаболізм клітин .

Експрес догляд на урочистий захід.
Програми експрес – догляду дозволяють за мінімальний проміжок  часу отримати  вражаючий  ефект. Результати видно  одразу після процедури :
Зволоження , живлення і захист  в поєднанні з детоксикацією миттєво  підтягують  контури  обличчя, вирівнюють  колір шкіри і ліквідують  нерівності . Зменшуються темні круги під очима  і зникають мілкі зморшки .

НАЗАД ДО ПОСЛУГ ↵