Компанія “Professional Medical Group” представляє вам новітні препарати естетичної медицини торгової марки “Philosophy” Paris, France.

Group of Companies «ProfessionalMedicalGroup» – сфера anti-age і естетичної медицини для молодості, краси і здоров’я.  5 років на ринку України, РФ і країн СНД.  До групи компаній входить клініка естетичної та регенеративної медицини, структура, що займається виробництвом і розповсюдженням продукції, навчальний центр, видавництво журналу та інші підрозділи.

 

  • P.M.G-Group Production – власне і контрактне виробництво продукції для естетичної медицини і косметології в сприянні з провідними лабораторіями Європи, Росії та країн СНД. Розробка формул і складів за підтримки лабораторії EMANSI і наукових співробітників компанії зі Словаччини, Іспанії, Італії.

 

  • PMG-distribution – просування брендів і розвиток мережі в РФ, країнах СНД і Балтії. Партнерами PMG-distribution є провідні медичні центри України і Росії, салони краси, косметологічні клініки.  Всі препарати і косметичні засоби, пропоновані PMG-distribution, пройшли сертифікацію і клінічні випробування.  Ексклюзивний портфель брендів: – Ін’єкційні препарати нового покоління TM PHILOSOPHY® (Іспанія, Ізраїль) – Dermatology – Авторська лінія для корекції проблемної шкіри, вугрової хвороби, акне, розацеи, демодекозу PHILOSOPHY® ZAN (Росія – лабораторія EMANSI production, PMGGroupLtd. – Spain  ) – Trichology – Авторська лінія Perfect HAIR Philosophy® лікування проблем шкіри голови і алопеції, відновлення структури і якості волосся (Розробка складів і формул -Slovakia, виробництво Росія – лабораторія EMANSI) – Cosmeceuticals, treatment, derma-cosmetics – COVERDERM professional – космецевтика для  вирішення питань anti-age, пігментація, зволоження, купероз і розацеа, корекція вроджених або придбаних дефектів шкіри (вітіліго, гіангіоми, акне і постакне, рубці, татуювання, Стрий, купероз, судинні сітки та ін) – плазмотерапія PRP-tube PHILOSOPHY® – правильна пробірка для проведення процедур плазмотерапіі  з цитратом натрію і антикоагулянтом, боросиликатное скло, висока ступінь стерильності.  – ZAN Factor Crystal PEEL – унікальний квантовий пілінг для вирішення проблем anti-age і поліпшення якості шкіри.  Розроблено за принципом хіральні вивірених інгредієнтів, з урахуванням L (лівого) і D (правого) руху молекул (виробництво USA).

 

  • Унікальна технологія відновлення пошкоджених тканин, шкірних покривів, волосся, хрящової тканини методом REGENERA® ACTIVA – васкулостромальние фракції клітин самого пацієнта проходить лікування. (Розробка – Італія, dr. Antonio Graziano, виробництво – Іспанія, компанія Regenera®.Ltd)

 

  • PMG-education – Академія Післядипломної Освіти і перепідготовки фахівців “GENIUS COSMETOLOGY®”

 

  • Щорічне освітній захід – Міжнародна конференція в області естетичної і регенеративної медицини – ROYAL BEAUTY

 

 

НАЗАД ↵