PBSerum – інноваційна космецевтика для обличчя і тіла на основі ферментів.  Поєднується з мезотерапією і апаратними методиками.
Ліпаза • Коллагеназа • Гиалуронидаза • Кератіназ
PB Serum – інноваційна розробка іспанської біотехнологічної лабораторії Proteos Biotech (фармацевтичний холдинг Moehs Group).

Активним початком препаратів є рекомбінантні ферменти, що діють на певні тканини-мішені і ефективно коригувальні проблемні зони.

Важливою перевагою продуктів PBSerum є ліофілізована форма випуску, що підвищує біодоступність активних інгредієнтів і дозволяє обходитися без консервантів, що істотно знижує ризик побічних ефектів.

Препарати PBSerum – готові та ефективні рішення основних проблем шкіри обличчя і тіла.  Поєднуються з апаратними методиками, мезодоглядом і чуттєвими техніками.

Один з напрямків застосування ферментних препаратів PBSerum є корекція локальних жирових відкладень.  Одночасне використання трьох метаболічних ферментів (ліпази, гіалуронідази і колагенази), які діють на протеоглікани, волокна колагену і тригліцериди, спрямоване на усунення більшості симптомів целюліту, фіброзних ускладнень, ліполіз зон які важко-піддаються  і моделювання овалу обличчя.  Перевагами методики є добра переносимість, мінімальний ризик ускладнень і виражені естетичні результати.

 

НАЗАД ↵