STARVAC – це ефективні методи вакуумного лімфодренажу, за рахунок принципової зміни впливу на шкіру і клітковину. Раніше застосовували насадки у вигляді чашок. У сучасній апаратурі використовують роликові насадки, що значно зменшує силу тертя і якісно змінює механізм дії процедури. Вплив здійснюється на дерму і підшкірну жирову клітковину. Для вакуумної терапії, масажу і лімфодренажа застосовують апарат Starvac SР (Франція), який відмінно зарекомендував себе в професійному середовищі масажистів, косметологів і фахівців з корекції фігури.

Більшість фахівців визнають лідерство Starvac за критерієм ціна / якість. АПАРАТ “STARVAC SP” – творча система для вакуумного масажу для тіла та обличчя, дермоліфтінга, вакуумного лімфодренажу. Професіонали використовують Starvac SP (Старвак) для корекції фігури, лікування целюліту, ожиріння, шкірних гіперстезія, післяопікових, гіпертрофованих і келоїдних рубців, спортивних травм і рефлексотерапії.

Відмінні риси апарату Starvac SP (Старвак):

1. Не вимагає спеціального костюма

2. Працює з будь-якого косметичного препарату, наприклад креми і гелі.

3. Високоефективно включення вакуумного масажу в програми таласотерапії (обгортання)

4. Безболісність і комфортність процедури

5. Відсутність гематом (синців), петехій (точкових крововиливів), післяпроцедурний больового синдрому.

6. Призначений для будь-якого виду масажу (вакуумно-роликового, банкового, рефлексотерапевтичного)

7. Широко застосовується в реабілітаційних програмах (спортивна медицина, фізіотерапія, реабілітація, пластична хірургія)

Апарат має 3 режими: 2 варіанти постійного, імпульсний з регульованою частотою імпульсів. Starvac Створено вакуум (від 50 до 900 mbar). Прилад має великий асортимент різноманітних насадок різного розміру і набір для целюліту). Stravac дуже зручний у використанні і компактний.

При терапії на апараті Starvac здійснюється захоплення шкірної складки між роликами і прокатування в проекції великих лімфатичних і венозних судин по ходу відтоку крові і лімфи. За рахунок вакуумного розрідження 150-500 мБар над областю дії лімфатичні і венозні судини тимчасово розширюються, при цьому ретроградний струм лімфи і крові блокується клапанами.

У зв’язку з тим, що підшкірна клітковина добре розтягується, дренажний ефект посилюється за допомогою переміщення інтерстиціальної рідини по міжклітинних просторах. Вакуумний дренаж сприяє активації кровопостачання внутрішніх органів, сегментарно-пов’язаних з метамерія в області впливу.