Нарешті ми можемо запропонувати вам по-справжньому безболісну і швидку епіляцію волосся!

Це стало можливим, завдяки появі в клініці лазера останнього покоління
– Light Sheer Duet від знаменитої компанії Lumenis (Ізраїль).

Унікальна технологія вакуумного посилення, робить цей лазер лідером за швидкістю і комфорту проведення епіляції!

Чи можна видалити волосся назавжди?

Метод селективного фототермолиза дозволяє вибірково впливати на меланін (пігмент), який знаходиться в стрижні волосся і волосяному фолікулі.
Поглинений лазерне світло перетвориться в тепло, яке і руйнує волосяний стрижень.

Для досягнення повного (довічного) видалення волосся недостатньо зруйнувати тільки стрижень волосини. Біологічної мішенню світла повинні бути стовбурові клітини фолікула, в якому недостатньо пігменту.

Видалити волосся назавжди можна тільки за допомогою апаратів, що гарантують знищення стовбурових клітин волосяного фолікула.

Такими властивостями володіє лазер LightSheer Duet. Методологічно вважається видалення волосся постійним, якщо вони не ростуть після курсу процедур протягом року. Так, цим лазером це зробити можливо!

В основі лазерного видалення волосся лежить метод селективного фототермоліза. Середній курс складається з 3-5 процедур.
У чому переваги епіляції на лазері LightSheer Duet?

1. Велика насадка;
2. Менша кількість імпульсів;
3. Комфорт при проведенні процедури (відсутність болю);
4. Висока швидкість обробки.

• Даний лазер має рекордно великою насадкою, яка дає світлову пляму максимального розміру. Це дозволяє доставити до волосяних фолікулів максимум фотонів випромінювання, а значить, немає необхідності використовувати свідомо високі енергії, що призводять до опіку.

Так, для ефективного впливу на фолікул лазеру LightSheer Duet буде потрібно всього 12 ДЖ / см2 замість 30 ДЖ / см2 у діодного лазера, який зазвичай і використовується під час епіляції.
• Великий розмір плями скорочує кількість імпульсів для покриття всієї зони епіляції, а значить, збільшується швидкість процедури.

Можна проводити епіляцію на великих поверхнях, таких як повністю ноги або спина за дуже короткий час, в 3-5 разів швидше, ніж на звичайному лазері. Час процедури всього 15-20 хвилин.
• Пневматичний втягування (вакуумне посилення) ділянки шкіри, дозволяє значно знизити дискомфорт від лазерної епіляції: відчуття тиску вакууму частково маскує дискомфорт від лазерного імпульсу.

• Під час досліджень, пацієнтів просили оцінити за шкалою від 1 до 10 хворобливість процедури на лазері LightSheer Duet без анестезії. Результат: максимально хворобливість оцінили 4-5 балів.

Для порівняння, в рамках того ж дослідження процедура на олександритового лазері (Длінноімпульсний 755 нм, широко застосовується в багатьох центрах) набрала навіть з анестезією 8-9 балів.