Масаж обличчя – масажування зон, які розташовані по основних масажних лініях, – найбільш поширена косметологічна процедура по догляду за шкірою. Регулярне відвідування масажного кабінету запобігає несвоєчасному її старінню. А все тому, що ця процедура покращує кровообіг, обмін речовин, коригує форму обличчя, робить шкіру якомога довше гладкою, пружною, словом – молодий.

 

 

ЗАЛЕНЖНО ВІД ПРИНЦИПУ МЕХАНИЧНОГО ВПЛИВУ НА ДЕРМУ, РОЗРІЗНЯЮТЬ ТРИ ВИДИ МАСАЖУ:

  • класичний
  • пластичний
  • По Жаке

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ

Найспокійніший вид масаж. Він виконується рухами наступних типів : погладжування, поплескування, розтирання, вібрація. Крім перерахованих вище позитивних ефектів, такий масаж сприяє зняттю напруги, поліпшенню кольору обличчя, насичення її киснем.
Процедура найбільш рекомендована для шкіри, що втратила тонус.
При виконанні її використовується крем або масажна олія.

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР ВСІХ ВИДІВ МАСАЖУ:

Вже після першого сеансу можна отримати помітно хороший результат. Однак найбільший ефект досягається при регулярному відвідуванні фахівця, приблизно 2-3 рази на тиждень.

ПЛАСТИЧНИЙ МАСАЖ

У цьому виді масажу механічний вплив на шкіру досить щільний. Рух відрізняється своєю енергійностю, ритмічностю і силою; застосовується пощипування і натискання. Суть пластичного масажу – максимальне проникнення вглиб тканин обличчя. А це означає, що його можна використовувати для боротьби з глибокими зморшками, викликаними не тільки старінням, а й зайвою рухливістю мімічної мускулатури. Також процедура допомагає поліпшити стан шкіри, підшкірної клітковини, вирівняти колір обличчя і нормалізувати діяльність сальних залоз. При проведенні процедури використовується тальк.


КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР:

Для досягнення бажаного результату варто відвідати близько 15 сеансів. При цьому періодичність процедури становить від 1 до 4 разів на тиждень.

МАСАЖ ПО ЖАКЕ (ЩИПКОВИЙ)

Цей масаж застосовується в лікувальних косметичних цілях. Для нього характерним є інтенсивна розминка шкіри і пощипування. Як результат – сильний вплив на всі шари дерми. Щипковий масаж сприяє нормалізації кровообігу і виділення шкірного сала.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ВСІХ ВИДІВ МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ:

  • Пошкодження шкірного покриву;
  • Рани, герпес, різного роду висипання.

 

ТРИВАЛІСТЬ СЕАНСУ ВСІХ ВИДІВ МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ:

Один сеанс триває 30 хвилин. Підбір програми і тривалість курсу здійснюється косметологом після попереднього консультування клієнта.

НАЗАД ДО ПОСЛУГ ↵