Кріотерапія  – косметична процедура, що полягає у впливі на шкіру холодом в сукупності з масажними маніпуляціями. В результаті відбувається звуження судин, а потім розширення, завдяки чому поліпшується циркуляція крові, налагоджуються метаболічні процеси в клітинах, починають лущитися ороговілі частинки, шкіра дихає і краще вбирає поживні речовини.
Якщо мета процедури кріомассажа азотом – омолодження, маніпуляції проводяться швидко по масажних лініях обличчя. Жодних дискомфортних відчуттів при цьому не відчувається, прямого контакту з шкірою не відбувається, оскільки між нею і речовиною залишається повітряна подушка. При наявності проблем (у вигляді бородавок, прищів тощо) здійснюється точкове вплив, затримуючи аплікатор в цьому місці на 30 секунд. В результаті процедури утворюються кірочки, які відпадуть через пару днів, а на їх місці залишиться рожева оновилася шкіра.
Як часто можна робити кріомасаж обличчя?
Кріопроцедури для особи азотом можна проводити 2-3 рази в тиждень з перервою в пару-трійку днів. Обумовлено це тим, що шкіра після впливу азотом не травмується і швидко відновлюється. Після першого кріомассажа результат помітний не завжди, тому часто фахівці призначають курс процедур, що складається з 10-15 сеансів. Кількість визначається виходячи з існуючої проблеми шкіри.
Повторювати процедуру азотом необхідно двічі на рік, бажано не в літній час, оскільки після впливу холодом шкіра стає дуже чутливою до ультрафіолетового випромінювання. Запущені, складні проблеми з шкірою є причиною для збільшення або зменшення кількості сеансів, їх тривалості часу, частоти повторення курсів.
Рідкий азот в косметології застосовується в наступних напрямках:
Аерокріотерапі– знімає набряки, запалення, больові відчуття, застосовується після шліфування особи, пілінгу, пластики. Процедура здійснюється методом обдування холодним повітрям.
Криодермабразия– усуває рубці, шрами, розтяжки, полягає у видаленні верхніх шарів дерми допомогою холоду
Кріомасаж- вплив рідким азотом з допомогою дерев’яної палички з ватним аплікатором.
Криолиполиз– вплив холодом на нерви, м’язи, судини і шкіру для усунення жирових відкладень.
Кріодеструкція– видалення папілом, бородавок, невусів, доброякісних утворень шляхом заморожування верхніх шарів шкіри, що призводить до їх повної загибелі.
Показання до проведення


Масаж обличчя азотом призначається лікарем дерматологом-косметологом або ви можете самі прийняти рішення на здійснення процедури кріомассажа. Показаннями до застосування заходу є:
розацеа,
вітиліго;
мімічні зморшки;
новоутворення доброякісного характеру,
папіломи,
невуси;
прищі,
постакне,
вугровий висип;
рубці,
розтяжки,
шрами на шкірі обличчя;
жовтий / сірий колір обличчя;
лущення шкіри;
сальний блиск,
себорея;
купероз;
пігментні плями (гіперпігментація);
в’янення шкіри,
втрата тонусу;
набряки,
запалення,
больові відчуття;
псоріаз,
дерматит,
екзема.

Протипоказання
Використовувати рідкий азот для особи корисно не всім і не завжди. Є ряд моментів, при яких процедуру кріомассажа протипоказана:
алергічна реакція на холод;
герпес;
мігрень;
гіпертонія;
серцево-судинна недостатність;
післяінфарктний,
післяінсультний стан;
підвищена температура;
запалення,
гнойниковые висипання на шкірі обличчя;
епілепсія;
бронхіт;
васкуліт;
грип;
вагітність;
артеріїт;
високий тиск;
гінекологічні захворювання.
 

 

 

 

НАЗАД ДО ПОСЛУГ ↵