УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ

Ультразвукова чистка обличчя (ультразвуковий пілінг) – це апаратна чистка шкіри від поверхневих комедонів (чорних цяток), шкірного жиру і закупорок сальних залоз.

МЕХАНІЧНА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ

Механічна чистка обличчя –це чистка шкіри від поверхневих комедонов (чорних цяток), шкірного жиру і закупорок сальних залоз.

КОМБІНОВАНА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ

Комбінована чистка показана в тих випадках, коли одним методом обійтися неможливо. Немає сенсу впливати на шкіру тільки ультразвуком

ПРОФЕСІЙНІ ДОГЛЯДИ ЗА ШКІРОЮ ОБЛИЧЧЯ

Професійні догляди за обличчям можуть вирішити цілий ряд проблем зі шкірою, від вугрового висипу до усунення дрібних зморшок.

ПІЛІНГИ

Пілінг обличчя – це відлущення верхнього ороговілого шару шкіри з метою поліпшення зовнішнього стану шкіри. Завдяки цій процедурі відновлюється рівний тон шкірного покриву

КАРБОКСІОТЕРАПІЯ

Безін’єкційна Карбоксітерапія -це багатофункціональна процедура, яка включає в себе 72-х годинне зволоження та інтенсивне насичення шкіри мікроелементами і киснем.

МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ

Масаж обличчя – масажування зон, які розташовані по основних масажних лініях, – найбільш поширена косметологічна процедура по догляду за шкірою.

ДАРСОНВАЛЬ

Напевно, багато людей чули про спосіб лікування дарсонвалем, але напевно не всі знають, що це таке, для чого він потрібен і що лікує. Дарсонваль – це прилад, який здійснює лікування організму за допомогою електричного струму

МІКРОТОКОВА ТЕРАПІЯ

 Мікротокова терапія — це методика, яка використовує слабкий імпульсний електрострум для відновлення і омолодження шкіри обличчя, шиї і тіла.