20 років успіху – визнання перевірена часом!  Sam Dhatt (СемДхатт) -Генеральний директор і засновник DermaQuest.  Удостоєний нагород біохімік з 25-річним досвідом роботи і світовою популярністю – розробник прописів DermaQuest.  Протягом 25-річної кар’єри створював інгредіентному листи більш ніж для 700 косметичних компаній, включаючи бренди зі світовою популярністю.

Новатор, експерт і автор численних доповідей і статей для журналів, орієнтованих на професіоналів.

Стартував кар’єру біохіміка в Індії, почавши там освіту і продовживши його в США, Магістр в галузі хімії (GND Університет) і ступінь МВА, Маркетинг і фінанси (Poona University).

Поєднання Східної і Традиційною медичних шкіл – унікальність і світове визнання DermaQuest за неповторні легкі текстури і медичну ефективність.

Багатий досвід, високий рівень професіоналізму і світове визнання

У 1999 році, використовуючи накопичений досвід, створює власні виробничі площі в м Хайвард поблизу Лос-Анджелеса і Сан-Франциско (США), набирає команду хіміків і запускає власний бренд DermaQuest.

Власна команда хіміків і виробництво – гарантія унікальності продукту і можливість творити.

Оновлення складів відбувається одночасно з відкриттям нових субстанцій передовими науково-дослідними центрами всього світу.

DermaQuest – інноваційний продукт, розроблений відповідно до досягнень сучасної наукової косметології і принципами доказової медицини.

“Пептид-Мен” … Я створюю DermaQuest – продукт, який дійсно працює …

Sam Dhatt перий ввів пептидів до складу косметичних препаратів, за що отримав в Американських ЗМІ прізвисько “Пептид-Мен”.  В даний час приділяє величезну увагу стовбуровим клітинам рослин.

 

Наша місія – використовуючи свій досвід і знання, і створювати найбільш інноваційні та ефективні продукти для професійного догляду за шкірою.

Ми використовуємо тільки безпечні субстанції доведеної ефективності та найвищої якості, а також впроваджуємо новітні технології виробництва.

Завдяки цьому, ми можемо з упевненістю заявляти, DermaQuest -сучасна лікувальна косметика, спрямована на досягнення істинних результатів в корекції найширшого спектра проблем шкіри.

 

НАЗАД ↵