Dermaheal (Дермахіл) – лідируючий світовий бренд, який займається розробкою і виробництвом професійних засобів по догляду за шкірою.  Виробники космецевтичної продукції  Dermaheal впевнені, що кожна жінка, незалежно від її віку, гідна гарної, природної і сяючої шкіри.  Саме тому дія препаратів бренду Dermaheal спрямоване не на маскування зовнішніх недоліків шкіри, а на інтенсивне омолодження і комплексну їх корекцію.

Космецевтика Дермахіл – це результат ефективного використання активних пептидів – тих самих чинників зростання, які контролюють і регулюють процеси регенерації і розподілу шкірних клітин.  Регуляторні пептиди Dermaheal c легкістю долають роговий бар’єр, досягаючи клітин-мішеней – фібробластів, меланоцитів, усть волосяних фолікулів і тд.  І на клітинному рівні здійснюють свій терапевтичний ефект, наприклад, активують фібробласти для синтезу колагену.

На сьогоднішній день Dermaheal – це комплекс інноваційної косметики, представленої в декількох серіях. Вони активно омолоджують, зволожують і освітлюють шкіру, в залежності від індивідуальних потреб косметика Dermaheal допоможе вирішити практично всі основні естетичні недоліки шкіри.

Крім того, в серіях Дермахіл також представлена ​​косметика з функцією захисту від сонця, засоби для корекції фігури і відновлення структури і коріння волосся.

 

Основою для виробництва продукції Дермахіл стають виключно високотехнологічні складові елементи.  Розробляючи дійсно інноваційні технічні рішення, команда виробників домагається максимального розкриття потенціалу цих компонентів.  Як наслідок, продукція Dermaheal стає еталоном безпеки і бездоганного якості для домашнього догляду за шкірою на професійному рівні.

Бренд Дермахіл належить південнокорейської компанії Caregen і є маркою професійної космецевтичної продукції.  Протягом вже 13-ти років компанія-виробник займається вивченням і розробками в сфері чинників, що провокують ефективне зростання і розвиток клітин.  Поєднання цих факторів і пептидів в продукції Дермахіл робить лінію одним з найдієвіших рішень для регуляції поділу і росту клітин шкіри і, як наслідок, усунення вікових змін або інших недоліків.

 

Ефект омолодження досягається завдяки колагенові і еластинових синтезу.  У космецевтических засобах Dermaheal немає стовбурових клітин.  Це абсолютно гіпоалергенна і натуральна продукція, яка містить в собі багатющий запас амінокислот, мінералів, лікарських екстрактів і вітамінів.  Загроза синдрому відміни і «передозування» повністю виключена, а значить, застосування препаратів Дермахіл максимально безпечно.

 

НАЗАД ↵