Сьогодні з’явилося дуже безліч найрізноманітніших процедур для омолодження шкіри, саме тому багато часто плутають мезотерапию і біоревіталізацію. Насправді – це дві абсолютно різні процедури, але обидві спрямовані на додання молодості шкірі за допомогою підшкірних ін’єкцій.

Мезотерапія – одна з найбільш ефективних методик догляду за тілом та обличчям, спрямована на усунення косметичних недоліків. Вона полягає в ін’єкційному введенні спеціальних лікарських препаратів в певну зону і забезпечує їх максимальну концентрацію в проблемному місці.

Процедура не викликає алергічних реакцій, вона абсолютно безпечна для здоров’я і на сьогоднішній день є одним з ефективних і прогресивних способів омолодження шкіри. Мезотерапія передбачає проходження спеціального курсу процедур  для досягнення бажаного результату.

Біоревіталізація – це ін’єкційне введення в тканини шкіри розчину гіалуронової кислоти, тому така процедура рекомендується жінкам вже з 30 років при появі перших ознак в’янення шкіри. Вона дозволяє в короткі терміни добитися значного омолодження шкіри, декольте, шиї та обличчя.  Процедура може проходити в кілька етапів або за один раз, все залежить від того, який результат влаштує клієнта. Так само, як і мезотерапія, біоревіталізація абсолютно безпечна для пацієнта, вона не викликає алергічних реакцій і використовується в якості ефективного засобу для запобігання старіння шкіри.

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що мезотерапія і біоревіталізація – це два прогресивних методу боротьби зі старінням шкіри, вони обидва полягають в ін’єкційному введенні в шкіру продуктів гіалуронової кислоти. При цьому обидві вони абсолютно безпечні для пацієнта, не викликають алергічних реакцій і дають стійкий омолоджуючий ефект.
 

 

 

 

НАЗАД ДО ПОСЛУГ ↵