Компанія CASMARA була заснована в 1974 році в г.Валенсія (Іспанія) з певною метою: створити дерматологічний догляд для шкіри із застосуванням новаторських високоефективних інгредієнтів і технологій.

Компанією створена ексклюзивна косметика для професійного і домашнього застосування.

Casmara володіє власною науковою лабораторією і виробництвом, що допомагає створювати досконалий косметичний продукт!

Доказом цього є отримання компанією в 2013 році Сертифікату ISO22716. Продукція Casmara виробляється з екологічно чистих інгредієнтів, що підтверджено наявністю Сертифікату ECOCERT.

Компанія Casmara представлена ​​більш, ніж в 60 країнах світу (Європа, Америка, Азія).  Всесвітню популярність бренду принесли альгінатние пластифицирующие маски системи Peel Off для обличчя і тіла на основі натуральних компонентів.  Альгінатні маски CASMARA завоювали любов косметологів в всьому світі і визнані альгінатними  масками №1!

Фахівцями компанії Casmara була розроблена унікальна процедура Експрес, яка в кінці півгодинного професійного догляду дає Вам миттєвий видимий результат, який зберігається протягом усього тижня.

 

Асортимент продукції включать в себе шикарний домашній догляд.

Casmara – це професійна косметика, яка не продається в інтернеті, б’юті-шопах і аптеках.  Це дозволяє компанії максимально захистити себе від підробок і гарантувати якість своїх продуктів.

 

 

 

 

НАЗАД ДО ПОСЛУГ ↵