Ми в соц. мережах.

Масаж

ДИТЯЧИЙ МАСАЖ

Професійний дитячий масаж чинить на організм дитини різнобічне, виключно позитивний вплив. Всі мами знають – навіть просте розтирання або погладжування доставляє дитині масу задоволення.

Дитячий масаж – це відмінний засіб лікування, а також профілактика різноманітних захворювань, яким піддається дитина на ранніх етапах свого розвитку. Дитячий масаж необхідний для формування правильних умінь малюка. Масаж позитивно впливає на роботу внутрішніх органів і систем, а також приводить у форму фізичне і психічне стану дитини. Масажні рухи активізують внутрішні резерви організму і допомагає спокійно перенести післяпологовий стрес, який, як підтвердили наукові дослідження, відчувають всі діти.

Дитячий масаж можна поділити на два види – оздоровчий і лікувальний. Перший необхідний ослабленим дітям. Такий курс масажу допоможе дитині (враховуючи вік) навчитися самостійно перевертатися, повзати, вставати, сідати і т. д. Лікувальний масаж для дітей зазвичай проводиться в комплексі з гімнастичними вправами і рекомендується при паховій і пупкових грижах, плоскостопості, гіпо – або гіпертонусі, порушення постави, рахіті і т. д. Спеціальні методики лікувального масажу для дітей призначають при різних захворюваннях ЦНС, дітям з вродженої м’язової кривошиї, дисплазії кульшових суглобів і т. д. Дитячий масаж все активніше використовується для лікування неврологічних патологій у малюків. В залежності від віку дитини призначають різні процедури.

Класичний дитячий масаж проводиться із застосуванням чотирьох основних прийомів – погладжування, розтирання, розминання та вібрації. Кожен такий прийом має своє чітке призначення. Погладжування надає дію на нервові закінчення, які розташовані близько до поверхні шкіри. Легкі і ніжні рухи добре розслаблюють м’язи. Такий масаж рекомендується всім дітям в перші три місяці життя, а також дітям з підвищеною збудливістю. Завдяки розтирання м’язи розслабляються, нервова система заспокоюється. Ця процедура впливає на глибші шари шкіри. Ще більш глибокий вплив надає розминання. І ще один метод – це вібрація, яке проводиться шляхом натискання.

Дитячий масаж володіє величезною кількістю переваг. Так, наприклад, масаж сприятливо впливає на шкіру дитини, тому що відбувається її механічне очищення і поліпшення тургору. Масаж приводить в норму роботу шлунково-кишкового тракту. Ще одна з переваг – нормалізація сну у збудливих дітей і позитивний вплив в цілому на нервову систему.

Дитячий масаж рекомендован для улучшения функций дыхательных мышц и сердечной мышцы. Проводить массаж детям рекомендуется с 1,5-2 месяцев строго с разрешения детского врача или невропатолога. Детский массаж должен проводить только опытный специалист. Несмотря на то, что такой массаж достаточно нежный и осторожный, но он не является безобидным. Нарушение техники проведения детского массажа может серьезно навредить здоровью ребенка. Поэтому родители должны очень ответственно подойти к выбору специалиста, который будет делать массаж.

Масаж має деякі протипоказання, його не можна проводити при деяких інфекційних захворюваннях, вродженому пороку серця і різних висипаннях на шкірі.

Дитячий масаж у поєднанні з лікувальною фізкультурою або гімнастикою – запорука гармонійного фізичного та психічного розвитку Вашої дитини.

Професійні масажисти студії «LazerGrad» допоможуть вашому малюкові позбутися від таких недуг як:

– перинатальна енцефалопатія (ПЕП);
– дитячий церебральний параліч (ДЦП);
– синдром м’язової дистонії (СМД), гіпертонус, гіпотонус, асиметрія м’язового тонусу;
– кривошея, звичне положення голови;
– синдром аміотрофії плечового поясу;
– родові (акушерські) паралічі (Ерба-Дюшена, Дежерин-Клюмпке);
– рахіт;
– пупкова грижа;
– вроджена клишоногість (варус);
– плоско-вальгусна установка стоп;
– плоскостопість;
– вроджений вивих стегна, дисплазія кульшового суглоба (КС);
– X-подібна деформація нижніх кінцівок (вальгусна деформація);
– О-подібна деформація нижніх кінцівок (варусна деформація);
– сколіоз, гіперкіфоз, гиперлордрз, (порушення постави);
– хвороби дихальної системи (бронхіт, пневмонія, бронхіальна астма … );
– захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрит, коліт, запор … );
– травми (розтягнення, удари, після переломів, …);
– гіпотрофія;
– вегето-судинна дистонія;
– захворювання серцево-судинної системи;

ДОРОСЛИЙ МАСАЖ

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ

Областю застосування класичного масажу виходять далеко за рамки загального розслабляючого ефекту. На додаток до місцевого впливу на напружений стан і потік крові до м’язів, масаж надає глибоке вплив на вегетативну нервову сис тему, сполучну і опорну тканину, а також на кровообіг в організмі. Класичний масаж покращує самопочуття, сприяє гнучкості, знімає стрес і втому. Класичний масаж тіла в основному використовується для профілактики і лікування м’язового напруги і розслаблення.

Він рекомендується при наступних симптомах:

– Біль у спині

– Головний біль

– Відчуття постійної напруги спини і м’язів шиї

– Малорухливий спосіб життя, «сидяча» робота.

За допомогою класичного масажу можна впливати навіть на внутрішні органи.

Результати після масажу:

– Зменшує стрес, приносить силу і енергію

– Збільшений потік крові

– Знижує артеріальний тиск і частоту пульсу

– Психічна релаксація

– Сприяє розсмоктуванню спайок і рубців

ПЕРИНАТАЛЬНИЙ МАССАЖ (масаж для вагітних)
Вагітні жінки можуть страждати від болю, напруження м’язів і набряків, а також психологічних навантажень, в результаті дії стресу (безсоння, тривожність, гормональні зміни), і тіло не завжди справляється з покладеними на нього додатковими функціями. Перинатальний масаж сприяє розслабленню м’язів, поліпшенню кровообігу, зняття болю і просто допоможе Вам відчувати себе добре.

Масаж допоможе вагітним жінкам зменшити набряклість, зняти надмірне навантаження зі спини і суглобів, допомагає зберегти гарну поставу, розслабляє і готує кісткову і м’язову системи до пологів.

ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ

 

Лімфодренажний масаж тіла (також званий лімфодренаж і масаж лімфи) є однією з форм легкого масажу, який збільшує лімфоток в організмі людини. Особливо гостро це для детоксикації, при набряку, перед- і пост-пластичної хірургії і пост-ліпосакції. Він також може допомогти з лікування целюліту, рубців і нерівностей поверхні шкіри.

Лімфатична система знаходиться поруч з кровотік і є найбільш важливою транспортною системою в організмі, а також грає в важливу роль в імунній системі. Якщо лімфа «відключена», рідина починає накопичуватися в тканинах, і тим самим викликає набряк під шкірою.

Лімфодрежнажний масаж особливо рекомендується при наявності целюліту і набряку.

 

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ

 

Антицелюлітний масаж тіла, є одним з найефективніших способів боротьби з «апельсиновою кіркою». Його можна розглядати як щось середнє між терапевтичним і естетичним методом.

Результат після курсу процедур антицелюлітного масажу буде вельми помітний:

– шкіра стане більш рівною і гладкою

– целюліт розгладитися

– пройде набряклість

– зона, в якій проводився масаж зменшитися в обсягах.

 

СПОРТИВНИЙ МАСАЖ

 

Спортивний масаж – це методика масажу, розроблена спеціально для спортсменів з метою підготовки їх до тренувань і змагань, підвищення витривалості, збільшення працездатності, зняття втоми і відновлення тонусу після підвищених фізичних навантажень.

Сьогодні спортивний масаж є невід’ємною складовою фізкультурних організацій. Його використовують як в тренувальному процесі, так і під час змагань.

РОЗСЛАБЛЯЮЧИЙ МАСАЖ

В сучасний час стреси і переживання, на жаль, супроводжують нас постійно. Це звичайно відбивається на здоров’ї і загальному самопочутті людини. Розслабляючий масаж відмінно підходить для швидкого відновлення стану здоров’я та запобігання хронічних хвороб в результаті стресу.

Результати розслабляючого масажу:

– Ослаблення сигналів напруги (м’язові спазми, судоми, тривожність, невпевненість, болі в попереку, головний біль і т.д.).

–  Зміцнення імунної системи, поліпшення циркуляції лімфи

–  Поліпшення кровообігу

–  Збільшення почуття загального добробуту, поліпшення настрій, проходить втома.

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР:

Для досягнення максимально ефективних результатів, слід пройти від 10 до 12 процедур, з періодичністю, не рідше 2 рази в тиждень.

Завітавши до нас і пройшовши хоча б один сеанс масажу, Ви отримаєте масу задоволення, помітивши як змінюється на краще Ваше тіло і Ваш настрій!

Ласкаво просимо в світ задоволень!